Historia Krykieta

Historia Krykieta

Krykiet to sport o nieznanym pochodzeniu, który rozgrywa się na świeżym powietrzu pomiędzy dwoma drużynami jedenastu graczy, przy użyciu bat i piłki, która jest nieco mniejsza niż piłka w meczu z baseballem. Reguły rządzące tą grą zostały sporządzone w Londynie w Wielkiej Brytanii przez Klub Krykietowy Marylebone (MCC) w 1788 roku. Odtąd zasady zostały poddane kolejnym aktualizacjom.

Krykiet rozegra się w rocznej serii międzynarodowych, chociaż są też gry pomiędzy kolegami i uniwersytetami, w tym tradycyjnymi grami w Cambridge i Oxfordzie co roku.

Uważa się, że Krykiet to nazwa pochodząca z angielskiego słowa „Crick”, co oznacza, że ​​jest stick lub stick pastor . To odniesienie mogło być związane z pierwszymi nietoperzy, które były używane do gry w XVIII wieku. Jednak pierwszy mecz krykieta jaki kiedykolwiek nagraliśmy, ponieważ wiemy, że gra odbyła się w Melbourne w Australii w meczu testowym pomiędzy Anglią a Australią w 1877 roku. Ten blog jest idealny dla jak obstawiać zakłady bukmacherskie.

W Stanach Zjednoczonych w 1844 r: Odbyła się pierwsza gra w krykieta między tym krajem i Kanadą, która odbyła się na terenie klubu krykietowego St George w Nowym Jorku. Jednak dopiero w 1859 r., Gdy pierwszy zespół angielskich zawodowych zawodników krykieta odwiedził Amerykę podczas pierwszej zagranicznej trasy koncertowej, zanim rozpoczął się pierwszy australijski tournée w 1862 roku.

Nawiasem mówiąc pierwszy zespół krykieta, który pojechał do Anglii w 1868 r., Był zespołem Australijskich Aborygenów, a ich wizyta przyniosła ogromny sukces, który później byłby wiodącą siłą, aby doprowadzić Afrykę Południową do trzeciego narodu testowego po Anglii i Australii w 1889 r.

Krykiet jest obecnie w kształcie łopatki, ale płaski i wykonany z wierzby drewnianej. Krykiet nietuzierzony ma długość 96 cm i szerokość 10,8 cm, mając uchwyt trzciny cukrowej. Zgodnie z przepisami krykieta wymiary boiska mogą wahać się od 133 do 152 m lub 160 o 168 m. Piłka krykietowa waży od 156 do 163 g i jest wykonana ze sznurki liny zwiniętej wokół korka z korka i pokrytej skórą.

Krykiet jest właściwie uważany za krajowy sport Anglii. Jeśli chodzi o zapiski krykietowe, wyrzutnik Kapil Dev z Indii, w swoich 24-letnich wyścigach, wyrzucił 434 żetony, najwyższy wynik krykieta, chociaż australijska granica Allan wyniosła 11.174 między 1978 a 1992 rokiem.

Potwierdzenie wygranej z szybkimi wypłatami

Właściwie jedynym zespołem krykieta, który dwukrotnie zdobył Puchar Świata w Krykiecie, jest drużyna krykieta West Indies, która wygrała mistrzostwo w 1975 i 1979 roku. Choć krykieta jest w większości popularna w Europie, większość krajów Wspólnoty Narodów ma profesjonalne drużyny krykieta.

SBOBET jest wiodącym w Azji internetowym spektaklem sportowym, o unikalnych cechach, w tym ponad 500 wydarzeń sportowych oferowanych co tydzień, w tym w grach krykieta. Najlepszym ze wszystkich jest to, że możesz korzystać z aktualizacji wyników na żywo w przypadku wszystkich wydarzeń w piłce nożnej, więc jeśli chcesz spróbować szczęścia z nimi postawić, otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie wygranej z szybkimi wypłatami.

To jest nagromadzony rekord z 427 wygranych i 14 strat w ciągu ostatnich kilku lat zakładów

John wreszcie złamał milczenie w swoim pomysłowym systemie zakładów sportowych. Wraz z systemem red-hot, John zapewni Ci również darmowe wybory, niespotykaną ofertę bonusów, „No Ifs, Ands or Buts Personal Guarantee”, a także dawkę innych wspaniałych zachęt. Przejdź do Kliknij tutaj – zakłady bukmacherskie dzisiaj, aby obejrzeć tę ograniczoną ofertę, podczas gdy jest ona nadal dostępna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym systemie, kliknij link poniżej. Właśnie dlatego działa system Dr John Morrison!